جزوه درسی بایگانی - وبسایت شخصی سهند مردی
خانه » دانلود » جزوه درسی

جزوه درسی

دانلود نکات ضوابط حداقل دفترچه محاسبات و نقشه های اجرایی

این فایل که کاری است از مهندس اکبرزاده از نظام مهندسی استان گیلان در مورد نکات ضوابط حداقل دفترچه محاسبات و نقشه های اجرایی است که به نکات بسیار خوب آیین نامه ای همچنین نکاتی در مورد تحلیل سازه در نرم افزار Etabs را در خود جای داده و این کتابچه ۸۴ صفحه ای راهنمای بسیار خوبی برای مهندسین عمران ... ادامه مطلب »

دانلود جدول تبدیل واحد های مهندسی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ضمن حل یک مسئله مجبور باشید یک یا چند واحد را به یک واحد خاص در مسئله تبدیل کنید و شاید گاهی هم حل مسئله ساده است اما تبدیل واحد ها به هم کار را دشوار میکند ، به هر حال فراموشی هم یکی از خصوصیت ما انسانهاست!! در ادامه جدولی تقدیم ... ادامه مطلب »

دانلود جزوه بتن آزمون نظام مهندسی

جزوه بتن آزمون نظام مهندسی دکتر حسین زاده ویرایش دی ماه ۹۳ برای دانلود تقدیم شما عزیزان میشود این جزوه یکی از بهترین منابع برای مسائل مربوط به طراحی سازه بتنی برای داوطلبان شرکت در آزمون نظام مهندسی است که ضمن تشکر از استاد گرانقدر جناب دکتر حسین زاده میتوانید در ادامه مطلب این جزوه را دانلود بفرمایید دانلود جزوه ... ادامه مطلب »

دانلود جزوه بارگذاری آزمون نظام مهندسی

جزوه بارگذاری آزمون نظام مهندسی کاری از آقای دکتر حسین زاده که جزوه ای بسیار عالی برای دوستانی است که قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی را دارند و پیشنهاد میکنم اگر آزمون نظام را پیشرو دارید حتما این جزوه را دانلود بفرمایید     ادامه مطلب »

دانلود جزوه طراحی سازه فولادی به روش LRFD

جزوه اصول طراحی سازه فولادی به روش LRFD کاری از نوید سیاه پلو، هیئت علمی مجتمع آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان برای شما آماده دانلود شده است .این جزوه یکی از جزوات برتر برای یادگیری طراحی سازه های فولادی به روش حدی نهایی است و به شما دانلود این جزوه را حتما پیشنهاد میکنم سرفصلهای جزوه مقدمه ای بر فولاد و ... ادامه مطلب »

دانلود جزوه تحلیل دینامیک طیفی بر اساس آیین نامه ۲۸۰۰

براساس آیین نامه ۲۸۰۰ برزای ساختمان های بلند مرتبه و نامنظم تحلیل تحلیل دینامیکی الزامی است این جزوه سعی دارد با ارائه یک مثال تحلیل طیفی را به شما آموزش بدهد.   دانلود جزوه تحلیل دینامیک طیفی بر اساس آیین نامه ۲۸۰۰    رمز فایل : www.sahandmardi.ir     ادامه مطلب »

آموزش زبان ترکی آذری آموزش زبان ترکی آذربایجانی