نرم افزار عمرانی بایگانی - وبسایت شخصی سهند مردی
خانه » دانلود » نرم افزار عمرانی

نرم افزار عمرانی

دانلود اکسل طراحی کامل کف ستون

طراحی کف ستون معمولا یکی از سخت ترین قسمت های طراحی برای مهندسان عمران است ، روابط محاسباتی کف ستون ها با توجه به خروج از مرکزیت هایی که ممکن است داشته باشند ، متفاوت است و همچنین برای طراحی کفستون باید اندرکنش های نیروی محوری و لنگرهای خمشی (خمش دو محوره ) و همچنین اثر توام نیرو های برشی ... ادامه مطلب »

دانلود مقاطع فولادی ایرانی etabs (به روش حدی نهایی)

مقاطع فولادی ایرانی etabs شامل مقاطع دوبل و سوبل و تک +تقویتی و تیر ورق و دوبل ناودانی در فرمت پرو در این مجموعه آماده شده است و در ادامه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت . بانک مقاطع ایرانی در حالت حدی نهایی آماده شده است. نام گذاری این مقاطع بر اساس فرمت خانه عمران می باشد. لینک دانلود ... ادامه مطلب »

جدول اشتال برای اندروید

با داشتن یک گوشی مجهز به سیستم عامل اندروید و این جدول میتوانید مشخصات کلیه مقاطع را همیشه در دسترس داشته باشید. جدول اشتال برای اندروید از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.   برای ورود به صفحه دانلود اینجا کلیک کنید   ادامه مطلب »

فیلم آموزش اتوکد ۲۰۱۵

آموزش اتوکد ۲۰۱۵ که توسط کمپانی بسیار معروف و با کیفیت لیندا عرضه شده است شما را کار کردن با شاهکار نرم افزارهای مهندسی یعنی اتوکد آشنا میسازد این آموزش مربوط به نسخه Autocad 2015 است و زمان آموزش مجموعا حدود ۹ ساعت میباشد و زبان آموزش انگلیسی است و البته چون آموزش بصورت تصویری میباشد اگر زبان شما خیلی ... ادامه مطلب »

نرم افزار تبدیل نقشه های اتوکدی به ورژن های پایین تر – dwg Convert 7.0.A.01

حتما واسه شما هم پیش امده که اتوکد ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۰ یا هر نسخه دیگه ای رو نصب کرده باشید ولی نقشه ای بدست شما برسه که مثلا با اتوکد ۲۰۱۳ کار شده باشه که در ورژن های پایین اتوکد باز نشه. تویه اون مواقع یا باید کلا از خیر نقشه بگذرید یا اینکه اتوکد ورژن بالا رو نصب کنید ... ادامه مطلب »

آموزش زبان ترکی آذری آموزش زبان ترکی آذربایجانی