سفارش پروژه بتن اختصاصی - وبسایت شخصی سهند مردی
خانه » سفارش پروژه بتن اختصاصی
سفارش پروژه بتن اختصاصی

سفارش پروژه بتن اختصاصی

گروه تخصصی ما این آمادگی را دارد که کلیه پروژه های اجرایی ، دانشگاهی و علمی رشته مهندسی عمران را انجام داده و در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت تایپ شده و کاملا آماده در اختیار شما قرار دهد.
پروژه های شما با همکاری نویسندگان و محققین با تجربه و ماهر انجام می پذیرد.

ما سفارشات شما را به صورت آنلاین و از طریق فرم سفارش دریافت می کنیم. در این فرم شما باید مشخصات خود و پروژه مورد نظرتان را وارد کنید. کارشناسان ما بلافاصله هزینه و زمان تحویل پروژه را برآورد و برای شما ارسال خواهند کرد. پس از تایید شما و پرداخت نیمی از هزینه بلافاصله فرآیند نگارش شروع شده و نهایتا پروژه به صورت آماده و تایپ شده در زمان مقرر در اختیار شما قرار میگیرد. شما در هر مرحله از فرآیند نگارش می توانید از طریق بخش تماس یا تلفنی ، در جریان روند پیشرفت پروژه خود قرار گیرید.

مواردی که در پروژه  انجام میشود شامل : محاسبه بارگذاری ثقلی و جانبی ، بارگذاری زلزله ، طراحی و محاسبات دستی (منظور از محاسبات دستی محاسباتی میباشد که با فکر و تایپ خود مهندس انجام میشود و به صورت رایانه ای انجام نمیشود) ، تهیه پلان سازه با اتوکد ، مدلسازی و طرح راه پله های ۲ طرفه و یا ۳ طرفه و … ، طراحی و محاسبه( تیرها ، ستونها ،  پی سازه، دال یک طرفه ، دال دو طرفه ، دیوار برشی ، پله، انواع سقف ها ) ، انجام پروژه با نرم افزار ( Etabs ، Safe ) ،کنترل های بعد از تحلیل( دریفت ، آپلیفت ، منظمی ، مرکز جرم و سختی ، وزن ساختمان ، واژگونی و …) . تحلیل سازه ،  ترسم دیتایلهای اجرایی بر اساس محاسبات ، تدوین و تایپ پروژه بطور کامل و اراثه آن بصورت یک پکیج پربار و هرآنچه که شما به آن برای ارائه نیاز دارید.

در انتها نیز یک جلسه آموزشی و توجیهی رایگان هم برای آموزش کل پروژه و مراحل انجام برگزار خواهد شد تا دانشجو آمادگی کامل برای پاسخگویی به سوالات استاد را داشته باشد.

 

جهت سفارش ابتدا فایل مربوط به پلان و مشخصات سازه خود را که جهت انجام پروژه نیاز است ، با کلیک روی دکمه زیر آپلود کنید.

 

 

سپس اقدام به پر کردن فرم زیر فرمایید :

[contact-form to=’Info@sahandmardi.ir’ subject=’سفارش پروژه بتن’][contact-field label=’نام کامل’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’شماره موبایل’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’ایمیل’ type=’email’/][contact-field label=’لینک فایل آپلود شده پلان و مشخصات سازه توسط شما’ type=’url’/][contact-field label=’مهلت تحویل مد نظر شما’ type=’text’/][contact-field label=’دیدگاه و توضیحات اضافه لازم’ type=’textarea’/][/contact-form]

 

حداکثر ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش ، با شما از طریق موبایل یا ایمیل جهت نهایی سازی سفارش و تایید آن ، تماس خواهیم گرفت.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

آموزش زبان ترکی آذری آموزش زبان ترکی آذربایجانی